top of page
 • Tüm tasarımlar size mi ait?
  Evet, Soft Davetiye’de gördüğünüz bütün ürünler tarafımızca tasarlanmaktadır. Tasarım, baskı ve fotoğraf çekim sürecinden sonra sayfamıza yüklenen ürünlerimizin tümü bize aittir ve telif hakları ile korunmaktadır.
 • Numune gönderimi yapıyor musunuz?
  Evet, numune gönderimini alıcı ödemeli olarak göndermekteyiz.
 • Kaç adet davetiye sipariş etmeliyim?
  Düşündüğünüz davetiye sayısına ilave olarak fazladan 50 adet sipariş vermenizi öneririz. Bu davetiyeler sonradan aklınıza gelen misafirler, yanlış isim yazımları vb. hataların önüne geçebilmek için önerilmektedir.
 • Davetiyelerim zarflanmış halde mi bana ulaşacak, yoksa ben mi zarflayacağım?"
  Davetiyeleriniz, sizin talebinize göre tüm parçalarıyla birlikte ayrı ayrı veya tamamlanmış halde gönderilir. Tüm gönderilerimiz özenle karton kutu içerisinde paketlenip tarafınıza iletilmektedir.
 • Teslimat süreniz nedir?
  Teslimat süremiz sezondan sezona farklılık gösterebilmektedir. Seçtiğiniz davetiye üzerinden hazırladığımız taslak çalışmamıza onay verdikten sonra 7-10 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Herhangi bir aksilik oluşmaması adına davetiyelerinizi teslim almak istediğiniz tarihten yaklaşık 1 ay öncesinde sipariş vermenizi öneririz.
 • Yabancı dilde davetiye yapıyor musunuz?
  Tüm dillerde davetiye tasarlayabiliyoruz. Davetiye siparişinizi verdikten sonra e-posta ile bize göndereceğiniz davetiye içeriklerinde bunu bize belirtmeniz yeterlidir.
 • Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?
  Evet Yurtdışına gönderim yapmaktayız. Yurtdışı gönderilerimiz farklı ücretlendirilmektedir.
 • Özel tasarım yapıyor musunuz?
  Özel tasarım hizmetimiz var, ancak özel tasarımların fiyatlandırması farklıdır. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Sadece dijital tasarım yapıyor musunuz?
  Evet, dijital davetiye tasarımı da yapılmaktadır.
 • Havale ile ödeme yapabiliyor muyuz?
  Evet. Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra, ödeme işlemleri için tarafınıza e-maille banka bilgilerimiz gönderilmektedir. Karışıklık olmaması açısından, banka havalesi sırasında açıklama kısmına, siparişi verirken kullandığınız ad - soyad ve ürün kodunun yazılmasını rica ederiz. 3 iş günü içerisinde havale ödemesi alınmayan siparişler sistemimizden silinir ve otomatik olarak iptal edilmektedir.
 • Siparişimizi iptal edebilir miyiz?
  Ödemesini yapmadığınız siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Ödemesi yapılmış siparişlerinizin iptali için 100 TL tasarım ücreti kesilmekte ve geri kalan ücret tarafınıza iade edilmektedir. Basım onayı verilmiş, basıma girmiş veya basımı tamamlanmış ürünlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
 • İade kabul ediyor musunuz?
  Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğu ve tekrar satılması mümkün olmadığı için teslim alınan ürünlerin iadesi mümkün değildir. Eğer memnun olmadığınız bir nokta varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yeniden basım gerektiren tüm durumlarda size özel indirimli ücretlerle yeniden basım sağlayabilmekteyiz.
bottom of page